Project ‘De Solarlamp’ bij Wilde Ganzen

Het is inmiddels alweer 4 weken geleden dat we met het project: de oplaadbare solarlamp, project van de week zijn geworden bij Wilde Ganzen.
Dit betekent dat we met het project op televisie zijn geweest en wel NPO 2 zondag 6 juni 2021. Een korte uitzending en onze Stichting wordt niet genoemd in de uitzending. Niettemin absoluut geweldig dat er zoveel aandacht uitgaat naar behoeftige mensen.
Wilt u uitgebreidere informatie bekijken, ook over het werk van onze Stichting, klik dan hier. U zult doorverwezen worden naar de website van Wilde Ganzen met informatie omtrent het project ‘De Solarlamp’.

Wilt u direct de video zien die gemaakt is door Wilde Ganzen? Klik hier om direct naar het filmpje te gaan.

Deel dit bericht

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email